Zarejestrowani zawodnicy


Osoba pojawia się na liście zaakceptowanych zawodników dopiero po uiszczeniu opłaty wpisowej!


Zaakceptowani zawodnicy
LIMIT: 60/70

# Imię i nazwisko Miasto Państwo 2 3 4 3oh 3b P cl sk mb
1 Hubert Badocha Warszawa Poland
2 Wojciech Barciaga Pszów Poland
3 Krzysztof Bober Łódź Poland
4 Sebastian Brzustowicz Raciążek Poland
5 Witali Bułatow Białystok Poland
6 Adam Chodyniecki Świdnica Poland
7 Jarosław Chodyniecki Świdnica Poland
8 Antoni Czarnecki Łódź Poland
9 Marek Dąbrowski Warszawa Poland
10 Stanisław Dąbrowski Warszawa Poland
11 Jakub Drynda Kuleje Poland
12 Łukasz Dubicki Wrocław Poland
13 Adrianna Felczerek Sieradz Poland
14 Franciszek Fidos Łódź Poland
15 Adam Gajda Wrocław Poland
16 Mateusz Gąsiorkiewicz Budzynek Poland
17 Łukasz Gębicz Gomunice Poland
18 Piotr Góraj Michowice Poland
19 Daniel Jamrużka Stare Miasto Poland
20 Dawid Jasiński Konin Poland
21 Mateusz Jelonek Kuleje Poland
22 Szymon Jeziorski Łódź Poland
23 Cyprian Kalbarczyk Warszawa Poland
24 Michał Kaleta Dębno Poland
25 Tomasz Kartasiński Łódź Poland
26 Maciej Kawiński Warszawa Poland
27 Tymon Kolasiński Poznań Poland
28 Seweryn Kopeć Kostrzyn nad Odrą Poland
29 Artur Kristof Katowice Poland
30 Krzysztof Kuncki Łódź Poland
31 Jakub Lisiecki Kuleje Poland
32 Gabriel Marczak Kamieńsk Poland
33 Kamil Michalak Sieradz Poland
34 Antoni Mikołajczyk Łódź Poland
35 Adrian Niemiec Kamieńsk Poland
36 Igor Nowak Częstochowa Poland
37 Piotr Olszewski Warszawa Poland
38 Kajetan Opach Łowicz Poland
39 Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
40 Kamil Przybylski Poznań Poland
41 Przemysław Rogalski Warszawa Poland
42 Michał Rzewuski Nowe Gulczewo Poland
43 Michał Słomczewski Skierniewice Poland
44 Krystian Staszewski Piotrków Trybunalski Poland
45 Łukasz Stępień Łódź Poland
46 Bartosz Szczepaniak Konin Poland
47 Mateusz Szulc Piotrków Trybunalski Poland
48 Mateusz Szwugier Łódź Poland
49 Krystian Święch Lubin Poland
50 Piotr Trząski Sosnowiec Poland
51 Janusz Trzepizur Bór Zapilski Poland
52 Piotr Tyrakowski Szczecin Poland
53 Mikołaj Wojciechowski Częstochowa Poland
54 Michał Wojcieszek Głowno Poland
55 Jakub Wojtaszewski Rzuców Poland
56 Michał Wroński Łódź Poland
57 Karol Wróblewski Oborniki Śląskie Poland
58 Karol Zakrzewski Wrocław Poland
59 Jakub Zarębski Łódź Poland
60 Igor Żukow Bytom Poland
Σ: 56 58 45 45 28 48 18 47 20

Oczekujący

# Imię i nazwisko Miasto Państwo
1 Mateusz Wich Poznań Poland
2 Ignacy Zagajewski Warszawa Poland